Propeller MINN KOTA MKP-6 for electric motors
Price:
35,00 €
Propeller MKP-6 sobib vanematele Endura (mitte C2) 30, 32, 34, 36, 38 & 40 lbs mudelitele,
Traxxis ja Edge 40 lbs mudelitele, Powerdrive vanematele ja V2 40 lbs mudelitele ja veel mitmetele väiksematele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
Traxxis ja Edge 40 lbs mudelitele, Powerdrive vanematele ja V2 40 lbs mudelitele ja veel mitmetele väiksematele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
Similar products
Väga vajalik vidin, nagu mootori mini-turvateenistus. Hoiab ära elektrimootori läbipõlemise, kui näiteks suure lainega mootori veest välja tõstab ja jälle tagasi laseb. Automaatkaitse selles mõttes mõnusam, et kui plõks käib, vajutad hoova näpuga sisse tagasi ja turvab jälle. Pannakse plussjuhtmele vahele ja on nii ehitatud, et ühe pilguga on näha, kui on kaitsme välja löönud.
SKU: 10084
70,00 €
Kui juhtud oma MotorGuide Xi5 mootori kaugjuhtimispuldist ühel või teisel moel jagu saama, või kaob lihtsalt ära, siis siit saad uue.
SKU: 10106
192,00 €
Kui juhtud oma Minn Kota vöörimootori kaugjuhtimispuldist (iPilot, Bluetooth) ühel või teisel moel jagu saama, või kaob see lihtsalt ära, siis siit saad uue. Puldil on must-valge ekraan ja seda toidab 3 AAA patareid. Ei sobi vanematele (enne 2017) Bluetoothita mootoritele.
SKU: 10978
285,00 €
Selle vidinaga saad terve meetri (24"-40") jagu pikendada elektrimootori käepidet, kui tahad juhtida ja toimetada mootorist veidi kaugemal.
SKU: 12037
75,00 €