Kajaloodiandur jääpüügiks LOWRANCE Ice transducer PTI-WBL sinise pistikuga 200 kHz
Hind:
145,00 €
Osta see sinise pistikuga ja 7-pin andur oma tavalisele Elite- või Hook- tüüpi kajaloodile juurde, ja ongi mugav ja tundlik kajaloodi talvekomplekt olemas. Sama asi sobib suurepäraselt ka vertical jiggingu anduriks, kuhu tavalised DownScan andurid ei sobi. NB! See andur ei sobi Hook2 kajaloodidele. Nende jaoks pead soetama kas Hook2-4x jääpüügianduri, või Hook2-5+" jääpüügianduri! Elite Ti seeria kajaloodidele sobib see andur ka, aga sel puhul on vajalik juurde osta adapterjuhe üleminekuks 7-pin ja 9-pin vahel. Selle leiad meie lehelt tootekoodi 10930 alt.
Sarnased tooted
See adapterjuhe võimaldab Sinu vanema sinise 7-pin otsikuga anduri ühendada 9-pin-isesse musta anduripistikusse. Üpris kasulik asi lihtsamatel anduritel kasutamiseks. Näiteks taliandurid on olnud juba hulk aastaid sisult täpselt samad, aga sõltuvalt kajaloodiekraanist on nende pistikud erinevad. Kui Sul vanem andur olemas, või õiget pole kiiresti saada, siis aitab see adapter probleemi ära lahendada.
Tootekood: 10930
40,00 €
Sobib Hook-2 ja Hook Reveal tripleshot/splitshot anduritele.
Tootekood: 11532
71,00 €
Lowrance Active Imaging™ HD 3-1 andur on edasiarendus senisest populaarsest Active Imaging 3-1 andurist. Anduri kuju on muudetud kandilisemaks ja kinnituskronsteini on märgatavalt tugevdatud. Tänu muudetud kujule säilib õigesti paigaldatud anduril põhjakontakt isegi üle 80km/h kiiruste juures. Kuna uus andur suudab kasutada ka 1+ Mhz sagedusi, siis annab ta põhjastruktuuridest veelgi detailsema ja selgema ülevaate ja võimaldab senisest märksa paremini saada ülevaadet sellest, kus kalad asuvad. See andur ongi standardsena komplektis HDS PRO seeria kajaloodidega, kui ostate endale anduriga komplekti. Loomulikult vaatab see andur analoogselt varasematele nii alla kui külgedele, tootes Sonar CHIRP, DownScan ja SideScan pilte.
Seda andurit ei saa ilma S3100 lisaplokita kasutada varasematel Lowrance HDS Live, HDS Carbon ja Elite FS seeriate kajaloodidel, kuna varasematel tooteperekondadel polnud MHz sagedusi. Samuti ei saa selle anduriga kasutada Sidescan Fish Reveal võimekust. Selleks tuleb hankida Active Imaging HD 3-1 (M/H) andur koos Lowrance S3100 lisaplokiga.
Seda andurit ei saa ilma S3100 lisaplokita kasutada varasematel Lowrance HDS Live, HDS Carbon ja Elite FS seeriate kajaloodidel, kuna varasematel tooteperekondadel polnud MHz sagedusi. Samuti ei saa selle anduriga kasutada Sidescan Fish Reveal võimekust. Selleks tuleb hankida Active Imaging HD 3-1 (M/H) andur koos Lowrance S3100 lisaplokiga.
Tootekood: 12328
517,50 € (10%)
575,00 €
575,00 €